دیزل ژنراتورها موتور دیزل را تهیه و معرفی می کنند

2019-03-12

دیزل ژنراتور ساختن

در دیزل ژنراتورها ، موتور دیزل می تواند در حین کار ، نیرو تولید کند. علاوه بر تبدیل مستقیم انرژی گرمایی سوخت به محفظه احتراق و مکانیسم میله اتصال منحنی انرژی مکانیکی ، باید از طریق مکانیسم ها و سیستم های مربوطه اطمینان حاصل شود و این مکانیسم ها و سیستم ها به طور متقابل کار هماهنگی و کار را انجام می دهند.

شرکت Fuzhou Hosem Power، Ltd ساختار کلی موتور دیزلی را برای شما گردآوری کرده است. موتورهای دیزلی از انواع و کاربردهای مختلف دارای اشکال مختلف مکانیسم و ​​سیستم هستند ، اما عملکرد آنها اساساً یکسان است. موتور دیزل عمدتا از مونتاژ بدنه موتور دیزلی و مکانیزم میله اتصال میل لنگ ، مکانیسم توزیع گاز و سیستم ورودی و اگزوز ، سیستم تأمین سوخت ، سیستم روغن کاری ، سیستم خنک کننده و سیستم راه اندازی تشکیل شده است.

موتور دیزل Deutz مدل BF4M2012 برای دیزل ژنراتورها
موتور دیزل Deutz مدل BF4M2012 برای دیزل ژنراتورها

1. مونتاژ بدنه و مونتاژ اتصال لنگ عمدتا شامل یک بلوک سیلندر ، یک سر سیلندر و یک میل لنگ است.

این پایه مونتاژ سیستم موتور دیزل است و بسیاری از قسمتهای آن بخشی از میل لنگ دیزل و مکانیسم اتصال ، مکانیزم توزیع گاز و سیستم ورودی و اگزوز ، سیستم تأمین سوخت ، سیستم روغن کاری و خنک کننده است. به عنوان مثال ، سر سیلندر و تاج پیستون با هم یک فضای محفظه احتراق را تشکیل می دهند ، و بسیاری از قطعات ، مجراهای ورودی و خروجی و روغن نیز بر روی آن دفع می شوند ، و انرژی گرمایی به انرژی مکانیکی تبدیل می شود ، که باید توسط مکانیسم اتصال میل لنگ. این مکانیزم اصلی ترین قسمت متحرک موتور دیزل است و از یک پیستون ، یک میله اتصال ، یک میل لنگ ، یک فلایویل و یک میل لنگ تشکیل شده است. هنگام سوختن دیزل ، پیستون تحت فشار انبساط گاز قرار می گیرد و میل لنگ توسط میله اتصال چرخانده می شود و حرکت خطی پیستونی پیستون به حرکت چرخشی میل لنگ تبدیل می شود و نیرو را تأمین می کند .

ژنراتورهای کامینز 385kVA
ژنراتور 385kVA کامینز دیزل

2. مکانیسم توزیع شیر و سیستم ورودی و اگزوز

Valvetrain از گروه سوپاپ (سوپاپ ورودی ، سوپاپ خروجی ، راهنمای سوپاپ ، صندلی سوپاپ و فنر سوپاپ و غیره) و گروه انتقال (پنجه ، تاپت ، بازوی راکر ، راکر شافت بازو ، میل بادامک و چرخ دنده تشکیل شده است تمیز کننده هوا ، لوله ورودی ، لوله اگزوز و صدا خفه کن. عملکرد مکانیسم توزیع گاز و سیستم ورودی و خروجی مطابق با نیازهای خاص و به موقع است. زمین دریچه های ورودی و خروجی را باز و بسته می کند ،   گاز اگزوز را از سیلندر خارج کرده و هوای تازه را استنشاق می کند و از پیشرفت روان فرایند تهویه موتور دیزل اطمینان حاصل می کند.

3. سیستم تأمین سوخت

عملکرد سیستم تأمین سوخت دیزل تزریق مقدار معینی روغن گازوئیل به محفظه احتراق و مخلوط کردن آن با هوا با فشار معین برای مدت زمان مشخص به منظور سوزاندن کار است. عمدتا از مخزن دیزل ، پمپ روغن ، فیلتر دیزل ، پمپ تزریق سوخت (پمپ روغن فشار قوی) ، انژکتور سوخت و گاورنر تشکیل شده است.

4. سیستم روغن کاری

عملکرد سیستم روغن کاری ارسال روغن روانکاری به سطح اصطکاک هر قسمت متحرک موتور دیزل و کاهش اصطکاک ، خنک سازی ، تصفیه ، آب بندی و جلوگیری از زنگ زدگی است ، به طوری که مقاومت اصطکاکی و سایش را کاهش می دهد و گرمای تولید شده توسط اصطکاک را از بین ببرید ، در نتیجه از عملکرد صحیح موتور دیزل اطمینان حاصل کنید. این ماده عمدتا از پمپ روغن ، فیلتر روغن ، رادیاتور روغن ، شیرآلات مختلف و معابر روغن روان کننده تشکیل شده است.

موتور دیزل کامینز برای مجموعه های ژنراتور
موتور دیزل کامینز برای مجموعه های ژنراتور

5. سیستم خنک کننده

عملکرد سیستم خنک کننده انتقال گرمای قطعات گرم شده موتور دیزلی است تا موتور دیزل را در دمای مطلوب برای صرفه جویی ، قدرت و دوام مناسب کار کند. سیستم خنک کننده به خنک کننده آب و خنک کننده هوا تقسیم می شود. اکثر موتورهای دیزلی از یک سیستم خنک کننده با آب استفاده می کنند که از آب به عنوان محیط خنک کننده استفاده می کند. همچنین چند موتور دیزلی وجود دارد که از سیستم های خنک کننده هوا استفاده می کنند. روش خنک کننده هوا که به آن خنک کننده هوا نیز گفته می شود ، از هوا به عنوان محیط خنک کننده برای انتقال گرما از قسمتهای گرم شده موتور دیزل استفاده می کند. این روش خنک کننده از یک فن و هود تشکیل شده است و به منظور افزایش ناحیه اتلاف گرما ، معمولاً یک مخزن گرما بر روی سر سیلندر و بلوک سیلندر ریخته می شود.

6. شروع سیستم

موتور دیزلی به خودی خود نمی تواند راه اندازی شود و برای دستیابی به خودكارآوری باید توسط یك نیروی خارجی كار شود. بنابراین ، موتور دیزل ژنراتورها   باید به یک دستگاه شروع اختصاصی مجهز باشد. موتور دیزل دستی راه اندازی شده با پنجه شروع به کار است. موتور با موتور راه اندازی می شود. هوای فشرده با دستگاه راه اندازی هوای فشرده فعال می شود.
 

Share this Post:

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

منطقه صنعتی Shangang، Lianjiang شهر، Fuzhou شهر، فوجیان، چین.

Request A Quote

Skype : +86-15959182792

WeChat : +86-15959182792

WhatsApp : +86-15959182792

Email : edward@hosempower.com

Contact Us

تلفن : 86-5918-6397381

Business Phone : 86-1595-9182792

زمان کاری :8:30-18:00(به وقت پکن)

contact us