ژنراتورهای دیزل نوشتن و معرفی موتور دیزل

2019-03-12

دیزل ژنراتورها ساختن

در دیزل ژنراتورها ، موتور دیزل می تواند در طی فرایند کار ، قدرت را تولید کند. علاوه بر اینکه مستقیماً انرژی حرارتی سوخت را به محفظه احتراق و مکانیزم میله اتصال دهنده منحنی انرژی مکانیکی تبدیل می کند ، باید با مکانیزم ها و سیستم های مربوطه اطمینان حاصل شود و این مکانیزم ها و سیستم ها به صورت متقابل با یکدیگر کار می کنند و کار هماهنگی را انجام می دهند.

Fuzhou Hosem Power Co.، Ltd ساختار کلی موتور دیزل را برای شما گردآوری کرده است. موتورهای دیزلی در انواع و کاربردهای مختلف دارای مکانیسم ها و سیستم های مختلفی هستند اما اساساً عملکرد آنها یکسان است. موتور دیزل عمدتاً از مونتاژ بدنه موتور دیزلی و مکانیزم میله اتصال میل لنگ ، مکانیزم توزیع گاز و سیستم ورودی و اگزوز ، سیستم تأمین سوخت ، سیستم روانکاری ، سیستم خنک کننده و سیستم شروع تشکیل شده است.

موتور Deutz دیزل مدل BF4M2012 برای ژنراتورهای دیزل
موتور Deutz دیزل مدل BF4M2012 برای ژنراتورهای دیزل

1. مونتاژ بدنه و اتصالات اتصال میل لنگ به طور عمده شامل بلوک استوانه ، سرسیلندر و میل لنگ است.

این پایه مونتاژ سیستم موتور دیزل است و بخشهای زیادی از آن بخشی از مکانیسم اتصال میل لنگ و اتصال ، مکانیزم توزیع گاز و سیستم ورودی و اگزوز ، سیستم تأمین سوخت ، سیستم روغن کاری و سرمایش است. به عنوان مثال ، سرسیلندر و تاج پیستون با هم فضای محفظه احتراق را تشکیل می دهند و بسیاری از قسمت ها ، معابر ورودی و اگزوز و معابر روغن نیز در آن دفع می شوند و انرژی حرارتی به انرژی مکانیکی تبدیل می شود که باید تکمیل شود مکانیسم اتصال میل لنگ این مکانیسم قسمت اصلی حرکت موتور دیزل است و از پیستون ، میله اتصال ، میل لنگ ، فلویل و میل لنگ تشکیل شده است. هنگام سوختن دیزل ، پیستون تحت فشار انبساط گاز قرار می گیرد و میل لنگ با میلگرد اتصال چرخانده می شود و حرکت خطی برگشتی پیستون به حرکت چرخشی میل لنگ تبدیل می شود و منبع تغذیه را تأمین می کند. .

ژنراتور کامینز 385kVA
ژنراتور کامینز دیزل 385kVA

2. مکانیسم توزیع شیر و سیستم ورودی و اگزوز

Valvetrain از گروه دریچه (شیر ورودی ، دریچه اگزوز ، راهنمای سوپاپ ، صندلی سوپاپ و فنر سوپاپ و غیره) و گروه انتقال (پنجه ، tappet ، بازوی راک ، راک بازو ، شافت میل بادامک و چرخ دنده تایم) تشکیل شده است. دستگاه تمیز کننده هوا ، لوله ورودی ، لوله اگزوز و صدا خفه کن عملکردی از مکانیسم توزیع گاز و سیستم ورودی و اگزوز مطابق با الزامات خاص و به موقع است. زمین باعث باز و بسته شدن دریچه های ورودی و اگزوز می شود ،   گاز اگزوز را از سیلندر خارج کرده و هوای تازه را استنشاق می کند ، و از پیشرفت صاف روند تهویه موتور دیزل اطمینان می کند.

3. سیستم تأمین سوخت

کارکرد سیستم تامین سوخت دیزل این است که مقدار معینی از روغن دیزل را درون محفظه احتراق تزریق کرده و آن را برای مدت زمان معینی با فشار خاصی در هوا مخلوط کنید تا سوختگی کار کند. عمدتا از مخزن دیزل ، پمپ روغن ، فیلتر دیزل ، پمپ تزریق سوخت (پمپ روغن با فشار بالا) ، انژکتور سوخت و فرماندار تشکیل شده است.

4. سیستم روغن کاری

عملکرد سیستم روغن کاری ارسال روغن روان کننده به سطح اصطکاک هر قسمت متحرک موتور دیزل و کاهش اصطکاک ، خنک کننده ، تصفیه ، آب بندی و جلوگیری از زنگ زدگی است تا از مقاومت اصطکاک و سایش کاسته شود. گرمای حاصل از اصطکاک را از بین ببرید ، در نتیجه اطمینان حاصل کنید که موتور دیزل به درستی کار می کند. این عمدتا از پمپ روغن ، فیلتر روغن ، رادیاتور روغن ، دریچه های مختلف و معابر روغن کاری شده تشکیل شده است.

موتور کامینز دیزل برای مجموعه های ژنراتور
موتور کامینز دیزل برای مجموعه های ژنراتور

5- سیستم خنک کننده

عملکرد سیستم خنک کننده انتقال گرمای قطعات گرم شده موتور دیزل است تا موتور دیزل در دمای مطلوب کار کند تا از نظر اقتصادی ، قدرت و دوام خوبی داشته باشد. سیستم خنک کننده به خنک کننده آب و خنک کننده هوا تقسیم می شود. بیشتر موتورهای دیزلی از سیستم خنک کننده با آب استفاده می کنند که از آب به عنوان یک وسیله خنک کننده استفاده می کند. همچنین چند موتور دیزلی وجود دارد که از سیستم های خنک کننده هوا استفاده می کنند. روش خنک کننده هوا که به عنوان خنک کننده هوا نیز شناخته می شود ، از هوا به عنوان وسیله خنک کننده برای انتقال گرما از قسمت های گرم موتور دیزل استفاده می کند. این روش خنک کننده از یک فن و یک هود تشکیل شده است و به منظور افزایش سطح اتلاف حرارت ، معمولاً یک سینک گرمایی روی سرسیلندر و بلوک سیلندر ریخته می شود.

6. سیستم راه اندازی

موتور دیزل به تنهایی قابل راه اندازی نیست و برای دستیابی به عملکرد خود باید با نیروی خارجی کار کند. بنابراین موتور دیزل ژنراتور   باید به یک دستگاه شروع اختصاصی مجهز باشد. موتور دیزلی دستی دارای پنجه شروع است. موتور با موتور استارت شروع می شود. هوای فشرده شده با دستگاه شروع فشار هوا فعال می شود.
 

Share this Post:

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

منطقه صنعتی Shangang، Lianjiang شهر، Fuzhou شهر، فوجیان، چین.

Request A Quote

Skype : +86-15959182792

WeChat : +86-15959182792

WhatsApp : +86-15959182792

Email : edward@hosempower.com

Contact Us

تلفن : 86-5918-6397381

Business Phone : 86-1595-9182792

زمان کاری :8:30-18:00(به وقت پکن)

contact us