ساختار ژنراتور دیزل و انتخاب برند موتور

2019-08-02

ساختار ژنراتور دیزل

200kVA Cummins Diesel Generator

200kVA Cummins Diesel Generator

مجموعه دیزل ژنراتور یک تجهیزات تولید برق در مقیاس کوچک است ، که به یک منبع تغذیه اشاره دارد که از دیزل به عنوان سوخت استفاده می کند و از موتور دیزل به عنوان مجهز کننده اصلی برای رانندگی یک ژنراتور همزمان برای تولید برق استفاده می کند. این دستگاه تولید برق با راه اندازی سریع ، بهره برداری مناسب و نگهداری ، سرمایه گذاری کم و سازگاری قوی با محیط است. به دلیل کوچک بودن ، انعطاف پذیری ، سبک بودن ، پشتیبانی کامل ، بهره برداری آسان و نگهداری از آن ، به طور گسترده در معادن ، راه آهن ، سایت های کار میدانی ، نگهداری ترافیک جاده و کارخانه ها ، شرکت ها ، بیمارستان ها و غیره به عنوان قدرت پشتیبان یا موقت استفاده می شود. قدرت.

ژنراتور برق مدرن   متشکل از یک موتور دیزل ، یک ژنراتور سنکرون بدون برس AC سه فاز ، یک کنترل پنل ، یک رادیاتور ، یک اتصال ، یک مخزن سوخت ، صدا خفه کن و یک پایه مشترک است. محفظه مگس فلزی موتور دیزل مستقیماً با جهت محوری بخش جلوی ژنراتور توسط یک شانه در ارتباط است و چرخش ژنراتور مستقیماً توسط یک چرخ فلک استوانه ای به وسیله چرخ فلک هدایت می شود و نحوه اتصال توسط آن ثابت می شود پیچ ها به گونه ای که اتصال به بدنه فولادی تضمین می کند که غلظت میل لنگ موتور دیزل و روتور ژنراتور در یک محدوده مشخص است. به منظور کاهش لرزش واحد ، معمولاً کمک فنر یا کمک فنرهای لاستیکی در اتصال بین اجزای اصلی موتور دیزل ، ژنراتور ، رادیاتور ، نصب می شود   جعبه کنترل الکتریکی ، و پایه مشترک.

دیزل ژنراتور ضد صدا و ضد آب برای استفاده در فضای باز

دیزل ژنراتور ضد صدا و ضد آب برای استفاده در فضای باز

انتخاب برند موتور دیزل و برند جایگزین

در حال حاضر ، بسیاری از موتورهای دیزلی با نام تجاری معروف برای دیزل ژنراتورها وجود دارد ، مانند موتور دیزل کامینز برای ژنراتور 20kVA تا 1500kVA ، موتور دیزل پرکینز برای ژنراتور 10kVA تا 2500kVA ، موتور دیزل Deutz برای 20kVA تا 1500kVA دیزل ژنراتور ، موتور دیزل ولوو برای ژنراتور صنعتی 85kVA تا 688kVA ، موتور دیزل SDEC (یکی از با کیفیت ترین موتورهای دیزلی با برند چینی) برای دیزل ژنراتور 25kVA تا 1000kVA ، موتور دیزل Yuchai (همکاری با MTU برای تولید موتور دیزل) برای 25kVA تا 2000kVA ، برند با کیفیت بالا Fawde موتور دیزل برند 10kVA تا 400kVA،   موتور دیزل برند Quanchai & موتور دیزل مارک Yangdong برای ژنراتور دیزل 8kVA تا 50kVA و سایر موتورهای دیزلی با نام تجاری معروف برای ژنراتور صنعتی.

  آلترناتیو مانند آلترناتور بدون برس برس استمفورد ، آلترناتور بدون برس برس ماراتن ، آلترناتور بدون برس برس حسام و آلترناتور بدون برس برس Mecc Alte. تمام مارک های آلترناتیو گزینه جایگزین برای   دیزل ژنراتور 5kVA تا 2000kVA.  

چگونه موتور دیزل را برای دیزل ژنراتور در سمت کاربران نهایی انتخاب کنیم؟  

1. اگر می خواهید از دیزل ژنراتور یا دیزل ژنراتور آماده به کار برای بخش های مهم مانند بیمارستان ، بانک یا مرکز داده استفاده کنید ،   بنابراین توصیه می کنیم مارک معروف و محبوب ترین موتور دیزل را برای ژنراتور دیزلی انتخاب کنید ، مانند ژنراتور دیزل که توسط موتور دیزل کامینز یا موتور دیزلی پرکینز . از آنجا که آنها دو معروف ترین موتور دیزلی با نام تجاری در جهان هستند ، می توانید به راحتی قطعات یدکی تعمیر و نگهداری را در هر کشور در طول عمر دیزل ژنراتور بدست آورید.  

2. اگر دیزل ژنراتور فقط برای مقاصد آماده به کار برای مکان های معمول است ، پس از انتخاب آن را توصیه کنید موتور دیزل SDEC ، موتور دیزل Yuchai یا موتور دیزل Fawde برای دیزل ژنراتور. از آنجا که قیمت موتور دیزل بسیار ارزان تر از موتور دیزل کامینز یا پرکینز خواهد بود و کیفیت موتور دیزل نیز به اندازه کافی مناسب است ، فقط شاید شما نتوانید قطعات یدکی را در محلی بدست آورید   شهر برای تعمیر یا نگهداری. اما شما به راحتی می توانید   قطعات یدکی را از تهیه کننده دیزل ژنراتور یا کارخانه های تولید کننده دیزل چینی دریافت کنید.  

مجموعه دیزل ژنراتور عمومی   در محدوده 3kVA تا 3000kVA موجود است. برای مجموعه های دیزل ژنراتور قدرتمندتر ، می توان از چندین مجموعه دیزل ژنراتور به طور موازی استفاده کرد.

دیزل ژنراتور طراحی شده توسط SDEC دیزل موتور

دیزل ژنراتور طراحی شده توسط SDEC دیزل موتور

Share this Post:

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

منطقه صنعتی Shangang، Lianjiang شهر، Fuzhou شهر، فوجیان، چین.

Request A Quote

Skype : +86-15959182792

WeChat : +86-15959182792

WhatsApp : +86-15959182792

Email : edward@hosempower.com

Contact Us

تلفن : 86-5918-6397381

Business Phone : 86-1595-9182792

زمان کاری :8:30-18:00(به وقت پکن)

contact us