ساختار ژنراتور دیزل و انتخاب مارک موتور

2019-08-02

ساختار ژنراتور دیزل

ژنراتور 200 کیلوولت آمپر کامینز دیزل

ژنراتور 200 کیلوولت آمپر کامینز دیزل

مجموعه دیزل ژنراتور یک تجهیزات تولید برق در مقیاس کوچک است ، که به یک دستگاه منبع تغذیه اشاره دارد که از دیزل به عنوان سوخت استفاده می کند و از موتور دیزلی به عنوان یک موتور اصلی برای هدایت یک ژنراتور همزمان برای تولید برق استفاده می کند. این یک دستگاه تولید برق با راه اندازی سریع ، کار و نگهداری راحت ، سرمایه گذاری کم و سازگاری قوی با محیط است. به دلیل کوچک بودن ، انعطاف پذیری ، سبک بودن ، پشتیبانی کامل ، بهره برداری آسان و نگهداری از آن ، به طور گسترده ای در معادن ، راه آهن ، سایت های کار میدانی ، تعمیر و نگهداری ترافیک جاده ای و کارخانه ها ، شرکت ها ، بیمارستان ها و ... به عنوان قدرت پشتیبان یا موقت استفاده می شود قدرت.

ژنراتور برق مدرن   متشکل از یک موتور دیزلی ، یک ژنراتور همزمان سه برس بدون برس ، یک صفحه کنترل ، یک رادیاتور ، یک کوپلینگ ، یک مخزن سوخت ، یک صدا خفه کن و یک پایه مشترک است. محفظه چرخ دنده موتور دیزل مستقیماً با جهت محوری قسمت جلوی ژنراتور توسط یک شانه متصل می شود و چرخش ژنراتور مستقیماً توسط فلایویل توسط یک جفت الاستیک استوانه ای انجام می شود و نحوه اتصال توسط پیچ ، به طوری که این دو اتصال به یک بدنه فولادی تضمین می کند که غلتک بودن میل لنگ موتور دیزل و روتور ژنراتور در یک محدوده مشخص شده باشد. به منظور کاهش لرزش واحد ، کمک فنرها یا کمک فنرهای لاستیکی معمولاً در اتصال بین اجزای اصلی موتور دیزل ، ژنراتور ، رادیاتور ،   جعبه کنترل الکتریکی و پایه مشترک.

دیزل ژنراتور ضد صدا و ضد آب برای استفاده در فضای باز

دیزل ژنراتور ضد صدا و ضد آب برای استفاده در فضای باز

انتخاب مارک موتور دیزل و مارک دینام

در حال حاضر ، موتور دیزل مارک معروف بسیاری برای دیزل ژنراتور وجود دارد ، مانند موتور دیزل کامینز برای ژنراتور برق 20 کیلو ولت تا 1500 کیلو ولت ، موتور دیزل پرکینز برای ژنراتور برق 10 کیلو ولت تا 2500 کیلو ولت ، موتور دیزل دوتز برای دیزل ژنراتور 20 کیلو ولت تا 1500 کیلو ولت ، موتور دیزل ولوو ژنراتور صنعتی 85kVA تا 688kVA ، موتور دیزل SDEC (یکی از بهترین موتورهای دیزلی با نام تجاری چینی) برای دیزل ژنراتور 25kVA تا 1000kVA ، موتور دیزلی Yuchai (برای تولید موتور دیزل با MTU همکاری کنید) برای 25kVA تا 2000kVA ، Fawde با کیفیت بالا با نام تجاری چینی موتور دیزلی مارک برای 10kVA تا 400kVA ،   موتور دیزل مارک Quanchai & موتور دیزل مارک Yangdong برای دیزل ژنراتور 8kVA تا 50kVA و دیگر موتور دیزل مارک معروف برای ژنراتور صنعتی.

  دینام مانند دینام بدون برس Stamford ، دینام بدون برس Marathon ، دینام بدون برس Hosem و دینام بدون برس Mecc Alte. همه مارک های دینام دینام برای   دارند دیزل ژنراتور 5kVA تا 2000kVA.  

چگونه موتور دیزل را برای دیزل ژنراتور در سمت کاربران نهایی انتخاب کنیم؟  

1. اگر می خواهید ادامه دهید از دیزل ژنراتور یا دیزل ژنراتور آماده به کار برای بخشهای مهم مانند بیمارستان ، بانک یا مرکز داده استفاده می کنید ،   سپس توصیه می کنید مارک معروف و محبوب ترین موتور دیزل را برای دیزل ژنراتور انتخاب کنید ، مانند دیزل ژنراتور موتور دیزل کامینز یا موتور دیزل پرکینز . از آنجا که این دو موتور از مشهورترین موتورهای دیزلی در جهان هستند ، می توانید قطعات یدکی را در هر کشور در طول عمر ژنراتور دیزل به راحتی تعمیر و نگهداری کنید.  

2. اگر دیزل ژنراتور فقط برای کارهای عادی در حالت آماده به کار است ، پس توصیه کنید که موتور دیزل SDEC ، موتور دیزلی یوچای یا موتور دیزل Fawde برای دیزل ژنراتور. از آنجا که قیمت موتور دیزلی بسیار ارزان تر از موتور دیزل کامینز یا پرکینز خواهد بود و کیفیت موتور دیزلی نیز به اندازه کافی خوب است ، فقط شاید شما نتوانید قطعات یدکی را در محل تهیه کنید   شهر برای تعمیر یا نگهداری. اما به راحتی می توانید   قطعات یدکی را از تامین کننده دیزل ژنراتور یا کارخانه های دیزل ژنراتور چینی تهیه کنید.  

مجموعه دیزل ژنراتور دیزل عمومی   در محدوده 3kVA تا 3000kVA موجود است. برای مجموعه های دیزل ژنراتور قدرتمندتر ، می توان از چندین مجموعه دیزل ژنراتور به طور موازی استفاده کرد.

دیزل ژنراتور طراحی شده توسط موتور دیزل SDEC

دیزل ژنراتور طراحی شده توسط موتور دیزل SDEC

Share this Post:

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

منطقه صنعتی Shangang، Lianjiang شهر، Fuzhou شهر، فوجیان، چین.

Request A Quote

Skype : +86-15959182792

WeChat : +86-15959182792

WhatsApp : +86-15959182792

Email : edward@hosempower.com

Contact Us

تلفن : 86-5918-6397381

Business Phone : 86-1595-9182792

زمان کاری :8:30-18:00(به وقت پکن)

contact us