دیزل ژنراتور - چگونه دیزل ژنراتور را به درستی شروع کنیم؟

2019-09-07

چگونه به درستی شروع کنیم ژنراتور دیزلی ؟

به طور کلی ، برای راه اندازی دیزل ژنراتور دو راه وجود دارد ،   یکی شروع دستی و دیگری سوئیچینگ اتوماتیک است. در شروع دستی دستی دیزل ژنراتور ، باید   سیستم هشدار برای دیدن اینکه آیا طبیعی است ، سپس سوئیچ کنترل را به موقعیت دستی تبدیل کنید ، می توانید دستی تولید برق را شروع کنید. سوئیچینگ خودکار برای تغییر سوئیچ کنترل به خودکار است ، و سوئیچ قدرت خودکار نیز باید در موقعیت خودکار   به طوری که وقتی اصلی   برق متوقف می شود ، دیزل ژنراتور   می تواند به طور خودکار برق را بارگیری و شروع کند. در این شرایط ، برای اتصال به دیزل ژنراتور و برق اصلی (City Power) به یک پنل انتقال خودکار احتیاج دارید.

دیزل ژنراتور با موتور دیزل کامینز
ژنراتور دیزل پاور حسم با موتور دیزل کامینز

1. کار آماده سازی مقدماتی
قبل از شروع ژنراتور ، ابتدا باید بررسی کنید که آیا خنک کننده   در رادیاتور   کافی است. اگر مایع خنک کننده   کافی نیست ، باید به عنوان دستورالعمل تنظیم کننده ژنراتور ، مایع خنک کننده را پر کند.   قبل از شروع. علاوه بر این ، لازم است بررسی کنید که آیا روغن روان کننده موتور دیزل به خط مقیاس مشخص شده اضافه شده است   و اینکه آیا خطر ایمنی در هر جز component وجود دارد یا خیر. در صورت وجود یک خطر پنهان ، باید قبل از شروع آن را از بین برد.

ژنراتور دیزل نوع باز Hosem Power
ژنراتور دیزل نوع باز Hosem Power با موتور دیزل چین

2. اقدامات احتیاطی در عملیات
وقتی که   ژنراتور صنعتی در حال کار است ، داشتن یک فرد خاص برای مشاهده کارکرد دیزل ژنراتور ضروری است   هروقت. به طور خاص ، به   توجه کنید مشاهده   شاخص های مهمی مانند دمای آب ، دمای روغن ، ولتاژ و غیره که در صفحه کنترل نمایش داده می شوند. در صورت وجود ناهنجاری ، اقدامات فوری را انجام داده و مطمئن شوید که عیب را در اسرع وقت برطرف کنید. علاوه بر این ، توجه به اینکه آیا سوخت دیزل کافی وجود دارد نیز وجود دارد. اگر دیزل ژنراتور به دلیل کمبود سوخت در اواسط کار متوقف شود ، احتمال دارد به بعضی از قسمت های دستگاه آسیب برساند.

دیزل ژنراتور با تریلر
ژنراتور دیزل Hosem Power با خروجی 300kVA دارای رتبه بندی تریلر

3. بدون بار شروع یا متوقف شود
قبل از شروع دیزل ژنراتور ، مطمئن شوید که قطع کننده مدار خاموش است. پس از شروع ، معمولاً یک تا سه   دقیقه عملیات بیکار در زمستان ، دما کم است و زمان گرم شدن دیزل ژنراتور توسط   افزایش می یابد بیشتر   دقایق. توجه داشته باشید که آیا نشت روغن موتور دیزل ، نشت آب موتور دیزل و رادیاتور وجود دارد ،   و غیره در صورت وجود هرگونه نشت ، کارکرد دیزل ژنراتور را بلافاصله متوقف کنید   و دیزل ژنراتور را بررسی و تعمیر کنید. قبل از توقف دستگاه ، ابتدا بار را یک به یک قطع کرده و سپس قطع کننده مدار را خاموش کرده و سپس پس از سه تا پنج دقیقه کاهش سرعت و کارکردن آن را خاموش کنید.

500kVA دیزل خاموش تولید کننده
Hosem Power 500kVA Silent DieselGenerator

شرکت برق Fuzhou Hosem ، آموزشی ویبولیتین 3kVA تا 3000kVA دیزل ژنراتور را با موتور دیزل کامینز ، موتور دیزل پرکینز ، موتور دیزل Deutz ، موتور دیزل ولوو ، موتور دیزل SDEC ، موتور دیزل یوچای ، موتور دیزل Doosan ، موتور دیزل ریکاردو و دیگر مارک معروف چین   موتور دیزل. و دیزل ژنراتور نوع باز ، مجموعه ژنراتور بی صدا ، مجموعه ژنراتور تریلر را برای کاربران تهیه کنید ' اختیاری. علاوه بر این ، ما همچنین سوئیچ انتقال خودکار ، پانل موازی و پانل توزیع را با مجموعه دیزل ژنراتور تأمین می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد دیزل ژنراتور ما به وب سایت ما www.generatorsindustrial.com خوش آمدید.  

Share this Post:

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

منطقه صنعتی Shangang، Lianjiang شهر، Fuzhou شهر، فوجیان، چین.

Request A Quote

Skype : +86-15959182792

WeChat : +86-15959182792

WhatsApp : +86-15959182792

Email : edward@hosempower.com

Contact Us

تلفن : 86-5918-6397381

Business Phone : 86-1595-9182792

زمان کاری :8:30-18:00(به وقت پکن)

contact us