طرح نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور

2019-08-30

مجموعه ژنراتور دیزل طرح نصب و راه اندازی

مجموعه دیزل ژنراتور این پروژه در اتاق ژنراتور زیرزمین نصب شده است که عمدتا شامل مجموعه دیزل ژنراتور ، مخزن سوخت روزانه ، مخزن سوخت حادثه ، پمپ تخلیه تصادف ، صدا خفه کن ورودی هوا ، صدا خفه کن اگزوز ، سیستم لوله روغن ، سیستم اگزوز دود و سیستم الکتریکی.

رویکرد ورود ، پذیرش ، بسته بندی ، بلند کردن و نشستن تجهیزات اصلی در طرح بالا بردن و نشستن تجهیزات زیرزمین شرح داده شده است. این برنامه به طور عمده کار نصب و راه اندازی بعد از فعال شدن ژنراتور را توصیف می کند.

مجموعه ژنراتور دیزل با طراحی کامینز
ژنراتور صنعتی طراحی شده توسط کامینز

1. نصب دیزل
A. بعد از مجموعه ژنراتور دیزل   با توجه به نیاز تجهیزات ، دستگاه میرایی و دستگاه اتصال مربوطه را نصب کنید.
ب - صدا خفه کن ورودی و اگزوز باید هنگام نصب و بر روی دیوار مهر و موم شود. یک صنعت ضد باران را در خارج از صدا خفه کن نصب کنید.
ج- قبل از نصب لوله ، از تمیز بودن دیواره داخلی خط لوله اطمینان حاصل کنید و مخزن سوخت ، لوله ها ، شیرآلات و سایر اجزا باید به طور قابل اعتماد زمین شوند.
D. واشرهای فلنجی لوله از واشرهای زخمی فلزی گرافیتی ساخته می شوند.
E. دودکش ، صدا خفه کن دودکش ، اتصال انبساط دودکش باید محکم ثابت شود و اتصال انبساط و صدا خفه کن باید با آویز فنر تهیه شود.

2. قبل از شروع به کار مجموعه ژنراتور دیزل را آماده کنید
الف - تمام سیستم های تولید کننده صنعتی بررسی شده اند. زمین خوب است.
ب - وسایل اطفا and حریق و تجهیزات اطفا حریق شن و ماسه زرد را در صورت نیاز تنظیم کنید.
ج - سایر کارهای عمرانی و کارهای حفاظت از آتش در اتاق ژنراتور به پایان رسید. هیچ کاری مانند کار گرم یا برش انجام نمی شود.
د - پس از اتمام کار فوق ، به بخش مدیریت و بخش نظارت بازخورد دهید و پس از تأیید روغن دیزل اضافه کنید.

3. طرح راه اندازی برق برای مجموعه ژنراتور دیزل
A. اشکال زدایی از بدن ژنراتور
مقاومت عایق اندازه گیری شده با یک میکروگرم 10000 ولت باید بیشتر از 0.5 میلی متر باشد.
مقاومت DC اندازه گیری شده در همان دما به خطای مقاومت ژنراتور تبدیل می شود و باید کمتر از 2٪ باشد.
ب - تست کامل مدار حفاظت ژنراتور

ست ژنراتور صنعتی با سایبان ضد صدا
مجموعه دیزل ژنراتور با سایبان ضد صدا

4. آزمون قبل از راه اندازی ژنراتور
سوئیچ خروجی ژنراتور قطع شده است ، تمام ورودی ها ، ژنراتور به ولتاژ نامی بدون بار افزایش یافته و آزمایش فاز هسته ای در دو طرف شینه و ولتاژ خروجی ژنراتور انجام می شود. شناسایی خط خروجی ولتاژ خروجی ژنراتور مربوط به توالی فاز باس است.

5. راه اندازی ژنراتور پشتیبان گیری از انرژی
A. عملیات بار خالی واحد: به طور دستی دیزل ژنراتور را بدون آزمایش بار با استارت واحد شروع کنید ، بررسی کنید که آیا واحد می چرخد ​​و انتقال مکانیکی غیر طبیعی است ، آیا تأمین روغن و فشار روغن طبیعی است ، آیا دمای آب خنک کننده خیلی زیاد است ، سرعت کنترل خودکار و دستی برای برآورده کردن الزامات است. در صورت یافتن مشکل ، به موقع آنها را برطرف کنید.
ب - پس از آنکه ژنراتور دیزل آزمایش را بدون بار گذراند ، افزایش دما بدنه و یاطاقان بررسی می شود. فقط در صورت واجد شرایط بودن تست بدون بار واحد ، می توان تست بار را انجام داد.
ج. تشخیص عملکرد حفاظتی واحد: این ابزار برای شبیه سازی فشار کم روغن ، دمای بالای آب خنک کننده ، ولتاژ بیش از حد و سایر سیگنال ها استفاده می شود. واحد باید بلافاصله عملکرد محافظتی و هشدار را شروع کند.
د- از جدول توالی فاز برای انجام فاز هسته ای بین شبکه برق و منبع تغذیه ژنراتور استفاده کنید و توالی فاز باید سازگار باشد.
E. ژنراتور دیزل با آزمایش بار: واحد با سرعت نامی برق تولید می کند و شاخص های اصلی واحد را با کارکرد بار بررسی می کند. نتایج آزمون باید الزامات طراحی واحد را برای 1 ساعت در 25 25 بار ، 1 ساعت در 50 load بار ، 2 ساعت در 75 load بار و 0.5 ساعت در 100 load بار برآورده کند.
F. آزمایش بار کامل مجموعه ای از دیزل ژنراتور: آزمایشات مختلف عملکرد واحد را در شرایط بار کامل انجام دهید و زمان کارکرد کامل بار واحد را با توجه به نیاز کامل کنید.
G. اشکال زدایی از اتصال با سیستم: قطع برق به طور مصنوعی ، واحد اصلی باید بتواند به طور خودکار بار را در مدت زمان مورد نیاز طراحی شروع و تأمین کند. شبکه برق بازیابی می شود و واحد به طور خودکار خاموش می شود.
H. پذیرش عملیات آزمایشی: تابلو برق ، اتوماتیک یا دستی و دستگاه های محافظتی را در سمت گیرنده برق آزمایش کنید. پس از گذراندن آزمون ، آزمایش بار مطابق با طرح توزیع منبع تغذیه پشتیبان انجام می شود و واحد و دستگاه الکتریکی به طور مداوم و بدون خرابی کار می کنند. می تواند برای پذیرش تحویل داده شود.

دیزل ژنراتور در آزمایش با بار
دیزل ژنراتور در آزمایش با بار تنظیم شده است

 

Share this Post:

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

منطقه صنعتی Shangang، Lianjiang شهر، Fuzhou شهر، فوجیان، چین.

Request A Quote

Skype : +86-15959182792

WeChat : +86-15959182792

WhatsApp : +86-15959182792

Email : edward@hosempower.com

Contact Us

تلفن : 86-5918-6397381

Business Phone : 86-1595-9182792

زمان کاری :8:30-18:00(به وقت پکن)

contact us